Дана Јевремова* - Непресушен Извор (CD, Album)

16.08.2019
1 min read

About the author

Mezuru

View all posts

8 Comments

  • 1-ва Скопска - МТМ Телевизија. Вашиот урбан медиум. Информации од Град Скопје и сите општини секогаш навремено и транспарентно.
  • Няма нищо по-ценно от това да видиш как малкото човече прави първите си стъпки, да чуеш първата му думичка, да го видиш как духа първата си свещичка Запазете скъпите спомени от милите моменти между страниците на този.
  • НАЈЧИТАНИ „Систина“, „Брако“, Кромберт и Шуберт“ кои фирми добија државна помош за исплата на плати од денари објавено 23/05/ ; Реисот Реџепи се ожени за 50 години помлада девојка објавено 23/05/
  • НАЈЧИТАНИ. Мајката и синот Давитковски ги продадоа сите акции во „Скопски пазар“ 05/08/ „Граѓанска војна“ или комитска игра во ВМРО-ДПМНЕ 03/08/ ; Убиен татко кој бил на погреб на осумгодишниот син, никој не.
  • Discover music on Discogs, the largest online music database. Buy and sell music with collectors in the Marketplace.
  • Пре 6 дана ENIGMATSKI SAVEZ SRBIJE Dopis Krste Ivanova - PROGRAM SUSRETA ENIGMATA SRBIJE - *ДВАДЕСЕТИ ЈУБИЛАРНИ СУСРЕТИ ЕНИГМАТА СРБИЈЕ* *СТУДЕНТСКИ ЦЕНТАР НИШ* *ПРОГРАМ СУСРЕТА* *Петак, август године* 12,00 – 16,00 О Author: Miroslav Cvetković.
  • Kултурна баштина мултиетничког вековног града Апатина у Ноћи Музеја је обележена на импресиван начин за ову малу средину изложбaма у Подунавско Немачком музеју у цркви „Срца Исусовог“ и „Синагоги“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *